Cestovatelský portál agentury CzechTourism Kudyznudy.cz zná osmdesát sedm procent Čechů, každý druhý na něm hledá inspiraci, když plánuje dovolenou nebo výlet po České republice. Znalost i sledování portálu Kudyznudy.cz je ve srovnání s podobnými portály v Česku jednoznačně nejvyšší. Právě proto jej jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů využívá již řada podnikatelů a dalších organizací v cestovním ruchu – přidejte se i vy!

Kudy z nudy propojuje podnikatele a provozovatele s jejich návštěvníky. Vedle obvyklých muzeí, hradů, zámků a dalších památek nebo přírodních zajímavostí, jsou zde i nabídky sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby z oblasti ubytování a gastronomie. Portál mohou ke své prezentaci využívat i destinační agentury a turistická informační centra.

Redakce Kudy z nudy denně publikuje články inspirované aktuálním turistickým děním, tipy od partnerů v cestovním ruchu i samotných turistů. Web Kudy z nudy a jeho sociální sítě jsou tak pro české turisty jedinečným zdrojem inspirace a pomocníkem v plánování výletů po známých, ale i zatím neobjevených koutů České republiky. Od konce prosince 2019 mohou využít také mobilní aplikaci Kudy z nudy – tipy na víkend, která je dostupná jak v Google Play, tak v App Store.

Jak se na Kudy z nudy můžete prezentovat?

Registrace i prezentace na portále Kudy z nudy je možná formou vkládání aktivit pomocí jednoduchého formuláře. Uveřejnění je zdarma, podmínkou prezentace je však zajištění vzájemné propagace, tedy umístění aktivního odkazu či banneru Kudy z nudy na webových stránkách provozovatele. Bannery a logo portálu lze stáhnout přímo na webu.

Vaše záznamy po vložení zkontroluje redakce a poté je obratem umístí na portál; svůj záznam tu najdete nanejvýš do dvou pracovních dnů. Coby přihlášený uživatel samozřejmě můžete své záznamy kdykoli měnit, doplňovat a aktualizovat. Editace je možná v sekci Můj profil.

Kudy z nudy v kostce:

  • 80 tisíc tipů na výlety.
  • 18 milionů návštěv webu v roce 2019, letos do konce září již téměř 16 milionů návštěv.
  • Denní návštěvnost 100 až 160 tisíc.
  • Nejčastěji na webu vyhledávají tipy čtenáři ve věku 25–34 let (35 %) a od 35 do 44 let (23 %).
  • Největší procento uživatelů je z Prahy, Středních Čech a Jižní Moravy.
  • Na Facebooku sleduje tipy redakce Kudy z nudy téměř 0,5 milionu fanoušků, na Instagramu 76 tisíc.
  • Mobilní aplikace Kudy z nudy – tipy na víkend.

Dlouhodobým partnerem Kudy z nudy je také Český systém kvality služeb. Ve společných mediálních kampaních představujeme organizace oceněné značkou Q.

Více na www.kudyznudy.cz.